O NAS

O NAS

Szkoła jazdy Rzeszów - OSK Efekt

Krótka historia Ośrodka Szkolenia Kierowców EFEKT


Sprawdź i przekonaj się Dlaczego my?


Założycielem ośrodka i obecnym

właścicielem jest Roman Lasek, kóry posiada spore doświadczenie w szkoleniu kierowców. Swoją przygodę z nauką jazdy rozpoczął już w 1999r. Początki kariery jako instruktor nauki jazdy stawiał w jedym z przeworskich ośrodków szkolenia kierowców, następnie przy współpracy z dwoma innymi instuktorami prowadził spółkę cywilną, po czym w 2007 roku postanowił założyć własny Ośrodek Szkolenia Kierowców pod nazwą EFEKT z siedzibą główną w Przeworsku przy ulicy Piłsudskiego 1.


Od początku działaności

Szkoła Nauki Jazdy EFEKT szkoli kandydatów na kierowców prawa jazdy wszystkich kategorii, tj. A, B, C, D, B+E, C+E. Od 2007 roku ośrodek pręznie się rozwijał, w 2010r. oddany został do użytku plac manewrowy usytuowany w Gniewczynie Trynieckiej. Następnym krokiem, który napewno poprawił jakość naszego szkolnia było oddanie w maju 2013 roku budynku przy placu manewrowym w którym znalazło się miejsce na biuro oraz dużą, dobrze wyposażoną salę wykładową do szkolenia kandydatów na kierowców oraz kierowców zawodowych. Wraz z oddaniem budynku do użytku, Ośrodek Szkolenia Kierowców EFEKT zminił swoją siedzibę główną na adres 37-203 Gniewczyna Tryniecka 269, natomiast pod adresem 37-200 Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1 znajduje się biuro i sala wykładowa.


Po tym jak udało się nam

spełnić, wyszystkie niezbędne wymagania w czerwcu 2013r. uzyskaliśmy wpis do rejestru instytucji prowadzących ośrodek szkolenia kierowców zawodowych potwierdzony przez Wojewodę Podkarpackiego. Od tej pory poszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia okresowe i kursy kwalifikacyjne (przewóz osób i rzeczy).


Z początkiem roku 2014

uzyskaliśmy pozwolenie od Marszałka Wojewódzctwa Podkarpackiego na prowadzenie kursów z zakresu przewozu materiałów niebezpiczenych (ADR) wszystkich klas. Z uwagi na fakt, że mieliśmy kursantów z okolic Rzeszowa, co doprowadziło do tego, że końcem maja postanowliliśmy otworzyć filie w Rzeszowie, pierwotnie pod adresem Towarwa 12. Z dniem 1 kwietnai 2015r. postanowliśmy przenieść się bliżej centrum i obecnie nasze biuro i sala wykładowa mieści się pod adresem 35-005 Rzeszów, pl. Kilińskiego 2.


Z uwagi na fakt,

że prowadzenie ośrodka to nie tylko biura i sale dydaktyczne, a przedewszystkim flota pojazdów - ciągle inwestujemy w nowe pojazdy szkoleniowe, nasz najstarszy pojazd to motyocykl dla kat. A1 z 2007 roku. W 2014 roku postanowiliśmy zainwestować w nowy pojazd szkoleniowy dla kat. C oraz C+E, końcem sierpnia odebraliśmy nowy, salonowy pojazd marki MAN TGL 12.250 z przyczepą centralnoosiową typu TANDEM. Obecnie na rynku szkoleniowym posiadamy jako jedyni indentyczny zestaw jak na egzaminie w WORD Rzeszów!


Obecnie nasze biura i sale wykładowe mieszczą się pod adresami:

 • ul. Dworzysko 51F, 35-213 Rzeszów
 • Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 37-200 Przeworsk
 • Gniewczyna Tryniecka 269, 37-203 Gniewczyna Łańcucka

Nasza oferta obejmuje:

 • prawo jazdy wszystkich kategorii tj. A, A1, A2, B, C, D, BE, CE
 • szkolenia okresowe kat. C oraz D
 • kwalifikacje wstępne kat. C oraz D
 • kursy ADR (wszystkie klasy)

W NASZEJ OFERCIE

PRAWO JAZDY

Zapraszamy na organizowane przez nas kursy prawo jazdy w Rzeszowie, Przeworsku i Gniewczynie. Efekt jest tylko jeden - pozytywny wynik Twojego egzaminu!

KWALIFIKACJE WSTĘPNE

Kwalifikacja wstępna uzupełniająca to szkolenie dla osób chcących wykonywać pracę w transporcie drogowym, jako kierowca pojazdu ciężarowego lub autobusu.

SZKOLENIA OKRESOWE

Szkolenie okresowe kategorii C i D to odpowiednik urządzanych do 2010 roku kursów dokształcających na przewóz rzeczy/osób.

KURSY ADR

Kursy ADR - to międzynarodowa konwencja dotycząca drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych.

DLACZEGO MY

Odpowiedź na pytania dlaczego My?

DOŚWIADCZENIE
Istniejemy na rynku jako prywatny ośrodek szkolenia kierowców już 2002 roku.
NAJWIĘKSZY OŚRODEK
Prowadzimy kursy prawa jazdy wszystkich kategorii oraz kursy dla kierowców zawodowych, posiadamy odpowiednio duże i dobrze wyposażone sale wykładowe w GniewczynieTr., Przeworsku oraz Rzeszowie.
PROFESJONALNE ZAPLECZE DYDAKTYCZNE
Nasze sale wykładowe, są odpowiednio przystosowane do szkoleń kandydatów na kierowców i kierowców zawodowych, posiadamy dwa duże place manewrowe w Gniewczynie Tr. (dla kursantów z Gniewczyny, Przeworska i okolic) oraz w Woli Cichej (dla kursantów z Rzeszowa i okolic), szkolimy na pojazdach egzaminacyjnych.
Posiadamy certyfikowane urządzenia do pomiaru prędkości dla kat. A, A1, A2.
MŁODA FLOTA POJAZDÓW
Nasz flota szkoleniowa to pojazdy nowe, zakupione w salonach.
 • Kat. AM - Junak 901 - 2017r.
 • Kat. A - Yamaha XJ6N - 2016r.
 • Kat. A1 - Yamaha XBR 125 - 2007r.
 • Kat. A2 - Honda CB 500 - 2014r.
 • Kat. B - Hyundai i20 - 2016r.r.
 • Kat. B+E - Opel Vivaro z przyczepką - 2008r.
 • Kat. C - MAN TGL 12.250 - 2014r. - identyczny pojazd jak na egzaminie WORD Rzeszów!
 • Kat. C+E - MAN TGL 12.250 + Tandem 2014r. - jedyny identyczny zestaw w okolicach Rzeszowa jak na egzmianie w WORD Rzeszów!
 • Kat. D - VOLVO B7R - 2016r. - identyczny pojazd jak na egzaminie WORD Rzeszów!
INWESTUJEMY W ROZWÓJ
Mimo tego, że jesteśmy jednym z największych ośrodków szkolenia kierowców, ciągle inwestujmy w infrastrukturę, środki transportu, dydaktykę, aby dalej się rozwijać i podnosić poziom szkolenia kandydatów na kierowców i kierowców zawodowych.
PRAWO JAZDY DLA KAŻDEGO
Oferujemy szkolenia z zakresu każdej kategorii prawa jazdy AM, A1, A2, A, B, C, D, BE, CE, szkolimy osoby niepełnosprawne, głuche i głuchonieme.
SZKOLENIA DLA TRANSPORTU
W swojej ofercie mamy kursy na przewóz osób i rzeczy (kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona, szkolenie okresowe), a także kursy na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR.
MOŻLIWOŚĆ WYBORU INSTRUKTORA PROWADZĄCEGO
Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów i trenerów - wykładowców, spośród, których osoba ucząca ma wybór z kim chce się uczyć.
BADANIA LEKARSKIE I PSYCHOLOGICZNE
Umożliwiamy wykonanie kompleksowych badań lekarskich i psychologicznych w naszym ośrodku.