Szkolenie Okresowe dla Kierowców kat. C i D
Szkolenie okresowe to odpowiednik urządzanych do 2010 roku kursów dokształcających na przewóz rzeczy/osób. Szkolenie okresowe musi przejść każdy kierowca co 5 lat.
W przypadku kierowców, którzy mieli obowiązek ukończenia kwalifikacji wstępnej, pierwsze szkolenie trzeba odbyć w ciągu 5 lat od dnia uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej.
- Metoda wykładowa
- Z wykorzystaniem platformy elerningowej, co umozliwia rozpoczęcie kursu w dowolnym terminie, bez konieczności zbierania grupy
Szkolenie w OSK Efekt to strzał w dziesiątkę!
Ilość godzin
35 godzin
zajęć teoretycznych (zarówno dla bloku C1, C1+E, C, C+E jak i D1, D1+E, D, D+E)
Ważne informacje
- Po ukończeniu szkolenia należy wykonać badania lekarskie i psychotechniczne,
- Kierowca, który wykonuje przewozy drogowe różnymi pojazdami (tzn. do prowadzenia których konieczne jest posiadania co najmniej dwóch różnych kategorii np. C i D), może ukończyć szkolenie okresowe tylko dla jednego bloku programowego (czyli dla bloku C1, C1+E, C, C+E lub D1, D1+E, D, D+E).
Zapisz się na kurs!
Stań się pewnym kierowcą
i ruszaj śmiało w każdą drogę!
lub zadzwoń
Sprawdź nasze oddziały na Podkarpaciu
Biuro Główne
Biuro czynne
- Pon-Sob: 700 - 1900
Gniewczyna Tryniecka 269,
37-203 Gniewczyna Łańcucka
– Roman Lasek
– Daniel Lasek
Filia w Rzeszowie
Biuro czynne
- Pon-Sob: 800 - 1600
Zajęcia organizacyjne
- Czwartek: 1530 - 1830
ul. Dworzysko 51F
35-213 Rzeszów
– Kamil Lasek