Szkolenie Okresowe dla Kierowców kat. C i D

Szkolenie okresowe to odpowiednik urządzanych do 2010 roku kursów dokształcających na przewóz rzeczy/osób. Szkolenie okresowe musi przejść każdy kierowca co 5 lat.
W przypadku kierowców, którzy mieli obowiązek ukończenia kwalifikacji wstępnej, pierwsze szkolenie trzeba odbyć w ciągu 5 lat od dnia uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej.

Szkolenie w OSK Efekt to strzał w dziesiątkę!

Ilość godzin

35 godzin

zajęć teoretycznych (zarówno dla bloku C1, C1+E, C, C+E jak i D1, D1+E, D, D+E)

Ważne informacje

  • Po ukończeniu szkolenia należy wykonać badania lekarskie i psychotechniczne,
  • Kierowca, który wykonuje przewozy drogowe różnymi pojazdami (tzn. do prowadzenia których konieczne jest posiadania co najmniej dwóch różnych kategorii np. C i D), może ukończyć szkolenie okresowe tylko dla jednego bloku programowego (czyli dla bloku C1, C1+E, C, C+E lub D1, D1+E, D, D+E).

Zapisz się na kurs!

Stań się pewnym kierowcą
i ruszaj śmiało w każdą drogę!


    Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia.

    lub zadzwoń

    Sprawdź nasze oddziały na Podkarpaciu

    Biuro Główne

    Biuro czynne

    Gniewczyna Tryniecka 269,
    37-203 Gniewczyna Łańcucka

    – Roman Lasek
    – Daniel Lasek

    Filia w Rzeszowie

    Biuro czynne

    Zajęcia organizacyjne

    ul. Dworzysko 51F
    35-213 Rzeszów

    – Kamil Lasek